Kto jest kim w gabinecie?

 

"Cały nasz zespół jest zawsze do Państwa dyspozycji"

 

Natalia Żółtańska – sekretarka.

 

Znająca cztery języki Pani Natasza jest pierwszą osobą, z którą mają do czynienia Pacjenci zgłaszający się do naszego gabinetu. Nasza nieoceniona sekretarka zapisze Państwa na dogodny termin i przypomni o dokumentach ubezpieczeniowych. W przypadku problemów z realizacją recepty, wyśle Państwu nowe recepty.

Pani Natasza urodziła się na Ukrainie, mieszka w Polsce od 16 lat, założyła tu własną rodzinę i skończyła wyższą uczelnię (jest magistrem pedagogiki). W naszym gabinecie pracuje od ośmiu lat i tylko dzięki niej zawsze wiemy, kto jest zapisany na którą godzinę. Przy tej liczbie Pacjentów jest to nie lada wyczyn!

 


Agnieszka Białecka – kosmetyczka.


 

Ukończyła z wyróżnieniem renomowaną Szkołę Kosmetyczną w Warszwie przy ul. Świętokrzyskiej. Później szkoliła inne kosmetyczki w kilku szkołach w Stolicy. Była wolnym słuchaczem wykładów z dermatologii na AM w Warszawie. Podstawowym zabiegiem u Pani Agnieszki jest „ręczne” czyszczenie skóry z zaskórników. Jest to zabieg coraz rzadziej dostępny, gdyż gabinety chętnie wyręczają się kosztowną aparaturą, aby nie tracić czasu na czasochłonne zabiegi manualne. Nic jednak nie zastąpi rąk doświadczonej kosmetyczki, o czym przekonało się wielu naszych pacjentów. Zabiegi złuszczania kwasem glikolowym są uzupełnieniem leczenia trądziku i dla naszych Pacjentów są dostępne w bardzo przystępnej cenie. Ponadto Pani Agnieszka wykonuje (pod okiem doktora) drobne zabiegi dermatochirurgiczne, np. usuwanie włókniaków miękkich. Na co dzień, Pani Agnieszka jest w gabinecie "prawą ręką doktora" i pomaga mu w prowadzeniu dokumentacji i pisaniu recept. Prowadzi własną stronę internetową.


 

Magdalena Pusz – psycholog.


 

Jest psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą. W 2009 roku została absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II. W 2016 roku ukończyła studia podyplomowe w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej i Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie. W naszym gabinecie początkowo udzielała konsultacji pacjentom z łysieniem plackowatym. Z czasem okazało się jednak, że spora część Pacjentów poszukuje psychologa, doświadczonego nie tylko w problemach egzystencjalnych celebrytów. Pani Magdalena ma bowiem dość unikalne „CV”. Od października 2009 pracuje w swojej macierzystej firmie, od 2016 roku w kadrze oficerskiej jako psycholog penitencjarny. Pomocą psychologiczną obejmuje osoby uzależnione od alkoholu i/lub środków odurzających i substancji psychotropowych, osoby mające trudności adaptacyjne, osoby z cechami depresji, objawami lęku. Szeroką grupę pacjentów stanowią także osoby przejawiające tendencje autoagresywne, mające myśli samobójcze. Udziela także wsparcia osobom borykającym się z kłopotami natury osobistej, emocjonalnej, będącym w kryzysie, żałobie. Ponadto prowadzi zajęcia grupowe o charakterze psychoedukacyjnym w ramach programów readaptacji społecznej. Strona www. dr n. med. Tomasz Wasyłyszyn – dermatolog. 

Dr Tomasz Wasyłyszyn urodził się w rodzinie lekarskiej, jest drugim pokoleniem "dermatologów – Wasyłyszynów". Ojciec Tomasza, Jerzy ...... (czytaj dalej)

 

W dniach 10-25 II 2020 gabinet nieczynny.

 

Nie wiesz jak dojechać?

Kliknij na poniższą mapkę aby wyznaczyć trasę dojazdu do gabinetu.

Mamy recepty refundowane przez NFZ.

Zasadniczo sprawę upoważnienia do zniżkowych recept załatwia dostępny w naszym gabinecie system eWUŚ. W razie wątpliwości, jeśli chcecie Państwo otrzymać refundowane recepty, proszę zabrać następujące dokumenty:

DOKUMENTY UPRAWNIAJĄCE DO
ZNIŻKOWYCH RECEPT

Wszystkie prawa zastrzeżone. | Dr n. med. Tomasz Wasyłyszyn - dermatolog, ul. Andersa 25 m. 421, 00-159 Warszawa